טיפים לבית

חימום ריצפתי חשמלי לבית

הדרך האולטימטיבית לחמם את הבית בחורף ברמות שאנו חווים בשנים האחרונות היא באמצעות צינורות חימום תת רצפתיים. הם מאוגדים לכדי מערך חימום תת רצפתי חשמלי שעושה פלאים ומביא את הבית לעוצמות חימום ייחודיות ומגוונות. באמצעות חימום תת רצפתי חשמלי אתם לא תזכרו שיש חורף בחוץ, כי הבית יהיה המקום הכי נעים שתשהו בו בעת הזו.

הזמנת מערכת חימום תת רצפתית

את הזמנת המערכת מומלץ להסדיר בחברת מומחים להתקנתה. אנשיה יבחנו את המבנה בו אתם גרים ויציעו מתווה התקנה מוסדר. הוא יכלול את כל מה שנדרש על מנת להשתית את המערכת כשהיא חמה ומגבה כל מקום בבית בעוצמת חום נדרשת לכינון שגרת החיים שלכם. המערכת מבוססת על מפסקי הפעלה חיצוניים שיהיו אחראיים על הזרמת החום מבעד לצינורות השונים שיותקנו מתחת לרצפה.

התקנת המערכת הלכה למעשה

על מנת להתקין בביתכם חימום תת רצפתי חשמלי יידרשו עבודות חפירה ברצפה שלכם. מדובר על חפירה במדרג הרדוד באופן יחסי, במטרה להגיע למצע של הרצפה. שם, יוטמעו צינורות של פתרון חימום תת רצפתי חשמלי, ולאחר מכן הרצפה תיסגר עם הבלטות או המשטח שהוסרו. סופי הקו של הצינורות הם כבליפ חשמליים שיימשכו כלפי מעלה ויחוברו למפסקי הפעלה לשימושכם. הם ייקדחו בקירות ויאפשרו לכם לשלוט בכלל המערכת. מפסקי ההפעלה מכילים פונקציות לא מעטות המאפשרות לכם לשלוט ביד רמה בחום הפנים ביתי שלכם.

אפשרויות הפעלת המערכת

כיבוי והדלקה – מתג המאפשר להדליק ולכבות את המערכת.

שליטה בטמפרטורה – ויסות נכון של הטמפרטורה לחימום הבית. ניתן לנוע במגוון רחב של טמפרטורות בהתאמה אישית.

שליטה בעוצמת הנעת החום – שליטה באופן בו החום יוקרן לכיוונכם, כלומר בעוצמה של גלי החום. ניתן לדאוג שהחום יפוזר במשב רוח מהיר או יתפזר בקצב איטי מכך.

ניהול יומם חימום תת רצפתי – ניהול יומן בסגנון בית חכם, המאפשר לכם לשלוט ברמות החימום השונות באופן אוטומטי.

שדרוג המערכת – קל ליישום

בדרך כלל, לא יידרשו החלפות של צינורות מערך חימום תת רצפתי חשמלי. מה שכן יידרש מדי פעם הוא שדרוג למערכת על מנת להפוך אותה ממערכת ישנה לחדשה בהתאם לשינויי תקן או פשוט להתקדמות המוצרים. התקנת שדרוג לא מצריכה שוב חציבה ברצפה, כי אלו שדרוגים ברמת מתגי ההפעלה בלבד. כשיוצאת גרסה חדשה, הם יוכלו לעשות בשבילכם הרבה יותר, ללא קשר למתי התקינו אצלכם את הצינורות.

התנהלות בטוחה בכל מצב

חימום תת רצפתי חשמלי ניחן בבטיחות שסגורה מכל הכיוונים: מניעת עומס חשמלי בבית, כולל כניסה למצב של קצר או נתק רגעי מאד, ומנגנון מניעת התחממות ושריפות. זוהי תשתית החשמל מהבטוחות שישנן לשימוש ביתי, מה שמעלה אף יותר את הפופולאריות שלה. אם אתם מחפשים תשתית שתפעל בשבילכם ותשמור עליכם מביצוע טעויות – הסדירו התקנת מערך חימום תת רצפתי חשמלי בזמן הקרוב!