תפריט ניווט

צור קשר

לפרטים ומידע נוסף, מלאו את הטופס המצורף:

מבנה נייד למשרד

לא מעט בעלי עסקים משתמשים במבנה נייד למשרד ולא במשרד קבע.

יש לכך טעמים רבים כמו שנוכל לראות בהמשך המאמר. במהלך השנים אנחנו עדים לעלייה בכמות האנשים אשר משתמשים במבנה יביל למשרד לצרכים שונים.

הרעיון של מבנה נייד למשרד הוא מאוד פשוט, מדובר על מבנה יביל אשר ניתן להרכיב במקום מסוים באמצעות פלטות עץ או פלטות אחרות ובמידת הצורך ניתן לפרק אותו בכל עת. את המבנה ניתן להתקין בכל מקום, בתנאי כמובן שמקבלים אישור לכך.

בתים יבילים למשרד יכולים להתחבר למערכות שונות, כולל גז, חשמל, מים ועוד. מדובר על מבנים מאוד בטיחותיים, מבנים פרקטיים, ידידותיים לסביבה, כמו כן מדובר על מבנים שניתן לעצב אותם בצורות שונות, והם מאוד נוחים לשימוש לזמן ארוך.

מדוע אנשים רבים מעדיפים מבנה נייד למשרד?

ראשית, יש מקרים אין ברירה אלא להשתמש במבנה יביל למשרד. ניקח למשל חברת בנייה, אז במקום לבנות משרד בכל מקום בו היא בונה, היא מקימה מבנה נייד למשרד, מבנה יביל, וכך היא יכולה למעשה לנייד אותו בסוף העבודה למקום אחר. חברות בנייה רבות עושות את זה הן לצרכי פיקוח והשגחה על העבודה והן לצרכי מכירות.

שנית, יש מקרים בהם אין צורך במבנה קבע, למשל אם מדובר בעסק שעובד רק בתערוכות או ירידים, אין צורך שהוא יחזיק מבנה קבע, מספיק לו מבנה נייד אותו הוא יכול להקים במקומות בהם הוא מופיע באותה עת.


שלוש, עסקים אשר עובדים באזור בהם לא ניתן להקים מבנה קבע, למשל בפארקים, בחופי ים, בשמורות טבע, במקרים כאלה מבנה נייד למשרד יכול להוות פתרון הולם.

ארבע, מבנה נייד למשרד מהווה פתרון הולך במקרים בהם אין אפשרות פיזית להקים בשטח מבנה קבוע, למשל אזור הררי.

אז מבנה נייד הוא הרבה יותר פרקטי להקמה מאשר מבנה קבע, במיוחד אם מתייחסים לאורך זמן ההקמה.
חמש, הרבה פעמים בעלי עסקים ישתמש בבתים יבילים למשרד אשר המשרד שלהם בשיפוצים. במקום לשכור משרד חלופי, הם משתמשים במבנה יביל למשרד.

אם גם אתם בעלי עסקים ואתם מחפשים מבנה נייד למשרד, זה הזמן לפנות אל דשא בניה מתקדמת, חברה זו מתמחה בהקמת מבנים יבילים למשרד ולמגורים.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה ולקבל הצעות מחיר ייחודיות עוד היום. צוות החברה ישמח להמליץ לכם על מבנים רבים ומגוונים שיכולים להתאים לצרכים שלכם.