חשוב לדעת על חיפוי זכוכית לקירות

כמה טיפים על מה חשוב לדעת על חיפוי זכוכית לקירות – אוריון גלאס

תשכחו מאבני הפסיפס והבריקים, תוציאו לעצמכם מהראש את אריחי הקרמיקה ואת הצבע הדקורטיבי לחיפוי קירות ובואו לגלות את השיטה המודרנית לחיפוי קירות הבית: חיפוי זכוכית לקירות

חיפוי קירות הבית הוא ללא ספק אחד מהאלמנטים הדקורטיביים הנפוצים ביותר בתחום עיצוב הפנים. חיפוי זה מתבצע באמצעות מגוון רחב של פתרונות חיפוי הכוללים בין היתר: חיפוי קירות באבני פסיפס צבעוניות, חיפוי קירות באמצעות בריקים, חיפוי קירות באמצעות אריחי קרמיקה מעוצבים, חיפוי קירות באמצעות צביעה דקורטיבית ועוד.

מבין כל פתרונות החיפוי המוצעים לכם כיום בתחום החיפוי הדקורטיבי לקירות הבית, תוכלו למצוא גם שיטת חיפוי מודרנית ועדכנית המאפשרת לכם ליהנות מחיפוי קירות בזכוכית מעוצבת או מודפסת בהתאמה אישית. חיפוי זכוכית לקירות הבית הוא למעשה פתרון חיפוי המיוצר כולו מזכוכית מחוסמת בעלת דופן כפל התואם את דרישות התקן הישראלי (מינימום 8 מ"מ לכל דופן). פתרון חיפוי זה, בניגוד לפתרונות חיפוי אחרים, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהיצע מרשים של יתרונות הכוללים: התאמה קונספטואלית בין הסגנון העיצובי של הזכוכית לבין עיצוב חלל המגורים, ניקוי מהיר ונוח ללא מאמץ, עמידות לאורך שנים, וכמובן, מראה אלגנטי, מודרני ועדכני.

חברת אוריון גלאס המובילה בתחומה בכל עבודות זכוכית, לחצו לקבלת מידע נוסף על חיפוי זכוכית לקירות

חיפוי זכוכית לקירות הבית, מראה מודרני ועדכני לאורך שנים!

חיפוי זכוכית לקירות הבית הוא אחד מהטרנדים החדשים ביותר בעולם פתרונות החיפוי. חיפוי זה מקנה לחלל המגורים את המראה המודרני והעדכני והוא מגיע במבחר מרשים של סגנונות עיצוב המותאמים להעדפות הסטייל והעיצוב האישיות שלכם ולמראה העיצוב הכללי של חלל המגורים.

איכויות הזכוכית ממנה מיוצר משטח החיפוי, הן אלו המאפשרות לכם ליהנות מפתרון חיפוי בעל עמידות לאורך שנים, ולכן אנו ממליצים לכם לרכוש חיפוי זכוכית לקירות המיוצר מזכוכית מחוסמת העומדת בדרישות התקן הישראלי. זכוכית זו תמנע מכם את החשש להיווצרות סדקים או שבר במשטח החיפוי, והיא תבטיח לכם מוצר איכותי לשנים ארוכות.

חיפוי זכוכית לקירות- מגוון עצום של אפשרויות לעיצוב חלל המגורים

היצע הדגמים וסגנונות העיצוב של חיפויי זכוכית לקירות, מאפשר לכל אחד ואחת מכם לבחור באופן המדויק ביותר את הדגם והסגנון העיצובי המועדף עליו. לצורך בחירת הדגם והסגנון העיצובי אנו ממליצים לכם להיחשף לכמה שיותר אפשרויות עיצוב מזכוכית לקירות הבית, ולאחר שבדקתם צבעים, גוונים ואפשרויות הדפסה על גבי הזכוכית, בחרו לעצמכם את הסגנון האהוב עליכם ביותר והבטיחו לעצמכם קיר דקורטיבי בעל מראה מודרני ועדכני התואם את עיצוב החלל.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *