מתחם האלף בראשון לציון

מתחם האלף בראשון לציון, השקעת נדל"ן מומלצת

כיום מתחם האלף בראשון לציון נתפש בעיני רבים כאחד הנכסים היותר אטרקטיביים בתחום הנדל"ן בארץ. מאחורי נתון זה ניתן למצוא מספר סיבות משכנעות. ראשית אין לדבר על מתחם האלף בראשון לציון מבלי לציין את המיקום האטרקטיבי. המתחם נמצא בסמיכות לים לצד צירי תנועה ראשיים. בנוסף התוכניות מצביעות על כך שבשנים הקרובות עתידות להיבנות מספר שכונות עסקים לצד שכונות מגורים, ממש בסמוך למרכז הקניות והים. מכאן שאם נעבור לדבר במספרים, נציין שצפויות להיבנות כ4,900 יחידות דיור לצד עוד כ 1,700,000 מ"ר שמיועדים עבור מרכזי עסקים, חוות הייטק, מלונות, מוסדות חינוך, תערוכות, מרכזי קונגרסים ועוד.

חיי משפחה לצד מרכז עסקים

בסה"כ מדובר באלף דונם שמיועדים עבור עסקים, כאשר חצי מהשטח נמצא בבעלות העירייה ואילו התוכניות מנוהלות ע"י החברה הכלכלית. כמו כן לצד עסקים נרחבים, גם מתוכננות יחידות דיור, כך שאלו ישתלבו באופן אידאלי בסביבה היוקרתית. מכאן שניתן רק להתחיל לדמיין את הנוחות הרבה עבור העובדים שיזכו לרכוש דירה חדשה ממש באותו מתחם. לאור כל זאת ניתן לחסוך זמן בפקקים בדרך לעבודה, להימנע מזיהום הסביבה ע"י הימנעות מתחבורה, להגיע יותר מוקדם הביתה על מנת לבלות עם המשפחה ובאופן כללי לחיות במקום יוקרתי ואיכותי בו ניתן גם להתפתח במישור העסקי וגם לבנות חיי משפחה פעילים, ולו בזכות הנוחות שהקרבה מייצרת.

יתרונות נוספים למתחם האלף בראשון לציון

מלבד הקרבה שבין מקום העבודה לבין מקום המגורים, גם טוב לדעת שהילדים יזכו במוסדות חינוך מושקעים (בסמיכות לבית), בסופי השבוע ניתן יהיה לקפוץ לים הסמוך, ואם מבקשים לצאת מהמתחם, הרי שניתן יהיה ליהנות מצירי תנועה שמציעים נוחות מרבית (כולל קרבה אידאלית אל תחנת הרכבת וגישה ישירה על נתיבי איילון, כביש 4 וכביש 431). מידע נוסף על מתחם האלף לחצו

חברת ריאלטי גרופ נדל"ן

אם גם אתם מבקשים להיות חלק מהחזון העתידני, אם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "ריאלטי גרופ נדל"ן" החברה נמנית עם רשימת חברות הנדל"ן המובילות, כאשר מאחוריה עומדים אינספור מיזמי נדל"ן יוקרתיים ומוצלחים. את החברה מנהלים מספר שותפים שנמנים עם שאר בכירי הענף (ענף שיווק ומכירת נדל"ן בארץ).

מעלים הילוך

לאור כל זאת, אם גם אתם מבקשים לקחת חלק ממיזם עתידני, יוקרתי ואיכותי, פרויקט שמשלב בין מרכז הארץ, עסקים, נגישות, בילוי ומגורים, נראה שאתם מוזמנים לשמוע פרטים נוספים. כמו כן טוב לדעת שמדובר בפרויקט שצובר תאוצה, ולו כי כבר הוגשו תכניות מפורטות לוועדה המחוזית, ואילו עיריית ראשון לציון רואה בקידום הפרויקט אינטרס אישי.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *