ספות בהזמנה אישית

ספות בהזמנה אישית

אין הרבה חפצים בחיינו שאנחנו מצביעים עליהם ואומרים: "זה יישאר איתנו לאורך נים רבות". כמעט כל המכשירים שלנו, הבגדים שאנחנו לובשים ואפילו החפצים שאנחנו מחשיבים אותם ליקרים ביותר, נמצאים בשימוש שלנו במשך כמה שנים במקרה הטוב (שבדרך כלל אינו מגיע אפילו לשתי ספרות), והשאר מוחלף בתוך זמן קצר בהרבה. עם זאת, יש כמה דברים שבכל זאת נשארים איתנו לאורך זמן, לפעמים אולי מבלי שנרגיש בכך מרוב שאנו מורגלים בנוכחותם, אך הם אלה שמעצבים יותר מכל את סביבת מגורינו, עד כדי כך שהם הופכים לחלק בלתי נפרד, ואולי גם לא כל כך מורגש (למרבה הצער) מהנוף. הכוונה, כמובן, לרהיטים ולאלמנטים פונקציונליים, ולעתים גם דקורטיביים, שיש לנו בבית, שעוברים איתנו מדירה לדירה וממקום למקום, גם כאשר אנחנו עוברים שלבים בחיינו והדינמיקה בתוך הבית משתנה.

אז איך הופכים את השגרתי ללא שגרתי?

כדי לשמור על נראות מרשימה של הבית, כזו שלא תלך לאיבוד ותיטמע בשגרה היומיומית שלנו, יש צורך בעיצוב מקורי, כזה שמותאם לכם בדיוק ומבטא אתכם בכל רגע שאתם או אחרים תעברו לידו. בין הרהיטים הבולטים בהקשר זה, המעידים אולי יותר מכל על אופיים של בני הבית, נמנות הספות של הסלון ופינות הישיבה, מאחר והן משמשות כבסיס לפעילויות הפנאי שלכם ושל כל בני הבית, והן כמובן גם נועדו לארח את כל מי שמגיע מבחוץ – בין אם לביקור קצר ובין אם ארוך. כדי להבטיח אמירה אישית באמת, כזו שלא תיעלם או תשכח גם אחרי שנים רבות, ההמלצה החמה ביותר היא לעצב לעצמכם ספות בהזמנה אישית, מחנויות ייעודיות המתמחות בכך.

כיצד מעצבים ספות בהזמנה אישית?

בחנויות כמו ארט אנד דיזיין מעצבים רהיטים המובילה בתחומה, מוצעת ללקוחות האפשרות של עיצוב ספות בהזמנה אישית. בתור התחלה, אתם חושבים בניכם לבין עצמכם על רעיון או קונספט עיצובי שאתם אוהבים, ומספרים על כך בפגישת ההיכרות הראשונית. לאחר מספר פגישות של גיבוש העיצוב, וכמובן גם לקיחה בחשבון של כלל המשתנים הנוספים כמו התאמה למבני גוף ספציפיים, התחשבות בהתנהלות המשפחה ובפעולות המרכזיות שנעשות בסלון – תתגבש לבסוף התמונה הכוללת של הספות, ואז יגיע השלב הסופי והמהנה ביותר: שלב הייצור. בתהליך שכזה אתם למעשה נהנים ממעורבות מלאה, מא' ועד ת', בכל תהליכי החשיבה המקדימה והייצור, כך שהמוצר המוגמר שתקבלו בסופו של דבר יהיה שלכם ורק שלכם, והוא יהווה את ההתאמה המושלמת שניתן לבקש, באופן שלבטח לא ייעלם בתוך הנוף הביתי, אלא יהיה החלק הדומיננטי והמשמעותי ביותר בתוכו.

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *