תפריט ניווט

צור קשר

לפרטים ומידע נוסף, מלאו את הטופס המצורף:

תוספת לבית בניה קלה

תוספת לבית בניה קלה  

תוספת לבית בניה קלה
תוספת לבית בניה קלה

בניה קלה היא למעשה שיטת בניה מתקדמת וידידותית לסביבה המיושמת באמצעות הקמת שלד מבנה העשוי מקונסטרוקציית פלדה. שלד זה טומן בחובו מספר רב של יתרונות בכל הנוגע לבידוד התרמי והאקוסטי של סביבת המגורים, כאשר חוזק המבנה מושג בהתאם לעמידתו בכל התקנים המחמירים ביותר.

אנחנו בחברת דשא – בניה מתקדמת, מתמחים בליווי הליכי בניה בשיטה הקלה החל משלב התכנון האדריכלי ועד למסירת מפתח, ולאורך כל הדרך אנו מעמידים לרשותכם פתרונות בניה מגוונים המותאמים לכל הצרכים האישיים שלכם בנוגע ליצירת סביבת מגורים מודרנית ומתקדמת.

בנוסף להקמתם של בתים פרטים משלב התכנון באמצעות שיטת הבניה הקלה, אנו מעמידים לרשותכם גם מגוון רחב של פתרונות בניה בכל הנוגע לתוספות בניה למבנה קיים, בין אם המבנה הוקם בשיטת הבניה הקלה ובין אם לאו.

תוספות בניה קלה – על מה אנו מקפידים?

במסגרת הקמתן של תוספות בשיטת הבניה הקלה המיושמות על ידינו, אנחנו ב-דשא בניה מתקדמת, מעמידים לרשותכם מפרט טכני המותאם למכלול הצרכים העומדים לרשותכם בכל הנוגע להרחבה/הגדלה של סביבת המגורים.

בין יתר תוספות הבניה המיושמות על ידינו בשיטת הבניה הקלה תוכלו למצוא: הוספת חדר למבנה קיים, הוספת מחסן, הוספת ממ"ד, הוספת מרפסת, משרד ועוד. כמו כן, אנו מאפשרים לכם ליהנות מהוספת קומה שלמה על גבי מבנים אשר נבנו בשיטת הבניה הקלה, או לחילופין, כאלו אשר נבנו באמצעות השיטה הקונבנציונאלית.

יש לכם שאלות? התקשרו ונשמח לענות! 09-966-0820

תוספת לבית בניה קלה

על מנת להעמיד לרשותכם את תוספות הבניה האיכותיות ביותר ובזמן הקצר ביותר, אנו מקפידים על: 

  • תכנון תקציבי מקדים של הפרויקט – דבר המאפשר לכם להגדיר את מסגרת התקציב הרצויה לכם ללא הפתעות ושינויים לאורך שלבי הבנייה.
  • תיחום משף הפרויקט בזמן על מנת לקדם עבורכם את הליכי הבנייה בהתאם להתחייבותנו.
  • שימוש בחומרי גלם ידידותיים לסביבה המצמצמים באופן משמעותי את עניין פסולת הבניה וכפועל יוצא מכך את העלויות הנלוות.
  • סיוע מקצועי משלב התכנון האדריכלי ועד להשלמת עבודות הגמר.
  • שימוש בחיפויים בעלי יכולות בידוד (תרמי ואקוסטי) ברמה הגבוהה ביותר.
  • פיקוח וניהול מקצועי לאורך כל שלבי הבנייה.

רוצים לדעת יותר על היתרונות הנלווים לפעילותנו בכל הנוגע להקמתן של תוספות בניה בשיטה הקלה? צרו אתנו קשר עוד היום.